Cost

lessons with certified teachers who speak English fluently.

Subscription

4lessons for 4 weeks

8.50 $
per lesson
34 $
total cost
  • 1class per week
  • monthly automatic renewal
  • 50% of the cost of unused lessons return to your bonus balance
Popular

Subscription

8lessons for 4 weeks

7.70 $
per lesson
61.60 $
total cost
  • 2 classes per week
  • monthly automatic renewal
  • 50% of the cost of unused lessons return to your bonus balance
Effective

Subscription

12lessons for 4 weeks

7.20 $
per lesson
86.40 $
total cost
  • 3 classes per week
  • monthly automatic renewal
  • 50% of the cost of unused lessons return to your bonus balance

Subscription

24lessons for 12 weeks

7.32 $
per lesson
175.68 $
total cost
  • 2 classes per week
  • 8 lessons every 4 weeks
  • one-time payment without autorenewal

Subscription

48lessons for 24 weeks

6.93 $
per lesson
332.64 $
total cost
  • 2 classes per week
  • 8 lessons every 4 weeks
  • one-time payment without autorenewal

lessons with certified teachers who are native English speakers.

Subscription

4lessons for 4 weeks

15.30 $
per lesson
61.20 $
total cost
  • 1class per week
  • monthly automatic renewal
  • 50% of the cost of unused lessons return to your bonus balance
Popular

Subscription

8lessons for 4 weeks

13.80 $
per lesson
110.40 $
total cost
  • 2 classes per week
  • monthly automatic renewal
  • 50% of the cost of unused lessons return to your bonus balance
Effective

Subscription

12lessons for 4 weeks

13 $
per lesson
156 $
total cost
  • 3 classes per week
  • monthly automatic renewal
  • 50% of the cost of unused lessons return to your bonus balance

Subscription

24lessons for 12 weeks

13.11 $
per lesson
314.64 $
total cost
  • 2 classes per week
  • 8 lessons every 4 weeks
  • one-time payment without autorenewal

Subscription

48lessons for 24 weeks

12.42 $
per lesson
596.16 $
total cost
  • 2 classes per week
  • 8 lessons every 4 weeks
  • one-time payment without autorenewal

We offer up to 20% discount if 3 of your kids study with us!

We recommend practicing 3 times a week. It gives greater results without overloading kids and big gaps between classes.